محصولات و برنامه ها

در اینجا لیستی از برگه های داده شده برای محصولات معدنی و عملکرد بنتونیت ارائه شده است. برای دیدن هر برگه اطلاعات روی پیوند کلیک کنید و در صورت امکان آنها را بارگیری یا چاپ کنید.

 

شفاف سازی انواع مایعات

بنتونیت یک انتخاب عالی به عنوان یک عامل شفاف سازی مایعات می باشد:

White Wine

بنتونیت یک ماده شفاف کننده است که باعث شفافیت و پایداری حرارتی برتر می شود و آب میوه های خوبی از آن حاصل می شود.

به راستی یکی از هدایای طبیعت ، مایعات با طعم ، رنگ و پایداری آن اندازه گیری می شود و بنتونیت به شما کمک می کند تا مایعات شما بهتر به نظر برسد ، با کیفیت تر شود استخراج شده از بهترین بنتونیت سدیم وایومینگ ، این محصول برای صنایع تولید آبمیوه جات ایده آل است.

بنتونیت برای حذف ترکیبات نامطلوب از آبمیوه ها طراحی شده است. این ترکیبات شامل فنولیک ها ، پروتئین ها و تانن ها هستند که در میوه وجود دارند یا ناشی از واکنش آنزیم طبیعی در طی پردازش و پیری هستند. ترکیبات نامطلوب باعث ایجاد مه ، واکنش های قهوه ای ، طعم دهنده های خارج از بدن ، حل و فصل پس از بطری و ماندگاری ضعیف می شوند. بنتونیت  این مواد نامطلوب را جذب کرده و منعقد می کند تا در حین پاک سازی به راحتی فیلتر شوند، فهرست کردن آن به عنوان یک ماده در برچسب محصول ضروری نیست.

مزایای محصول

  • توزیع عالی: صرفه جویی در وقت ، پول و انرژی با بنتونیت قابل پخش در آب
  • سانتر کار کردن: ویسکوزیته پایین تر VITIBEN هنگام پراکندگی منجر به یک مایع با قابلیت حمل آسانبازده بالاتر: کاهش لیس به معنی بازده بالاتر و هزینه پردازش پایین تر استفعالیت بالاتر: بنتونیت VITIBEN دارای مونت موریلونیت بیشتری (ماده مؤثر در حذف) و مساحت فعال تر از سایر عوامل روشن کننده بنتونیت است
    عمر تجهیزات طولانی تر: محتوای کمتر شن باعث کاهش ساییدگی و افزایش عمر پمپ ها و تجهیزات می شود.
    بنتونیت را می توان از طریق بخش فروش وب سایت خریداری کرد. لطفاً برای خرید ار طرق فرم تماس بگیرید.